W związku z trwającym stanem epidemii, zwiększoną ilością zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim informujemy:

W związku z trwającym stanem epidemii, zwiększoną ilością zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim oraz w nawiązaniu do obowiązujących obostrzeń i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że:
 
Podtrzymane zostają dotychczasowe ograniczenia w przyjmowaniu interesantów. Biura MuFo, znajdujące się w gmachu dawnego dworca głównego PKP - pl. J. Nowaka-Jeziorańskiego 3, nie przyjmują stron poza przyjmowaniem dokumentów oraz w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach. Z uwagi na bezpieczeństwo zalecany jest kontakt telefoniczny: +48126345932, +48503869430 oraz mailowy: sekretariat@mufo.krakow.pl
 
Budynki MuFo przy ul. Józefitów 16 oraz ul. Rakowickiej 22 są zamknięte. 
 
MuFo Strzelnica jest otwarta dla zwiedzających. Ze względu na bezpieczeństwo Zwiedzających oraz Obsługi podczas zwiedzania prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad: utrzymywanie między Zwiedzającymi  odległości minimum dwóch metrów, pozostawanie w maseczkach zakrywających nos i usta bądź w przyłbicach oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do obiektu Strzelnicy. Ponadto w budynku Muzeum wprowadzony zostaje obowiązkowy pomiar temperatury Zwiedzających (nominalny poziom temperatury nie może przekraczać 37,5 °C).
 
Dziękujemy za zrozumienie,
Dyrekcja i Pracownicy MuFo

Inne aktualności

w lewo
w prawo
  • logotyp unii europejskiej

Wyszukaj