W związku z trwającym stanem epidemii, zwiększoną ilością zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim informujemy:

W związku z trwającym stanem epidemii, zwiększoną ilością zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim oraz w nawiązaniu do obowiązujących obostrzeń i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego informujemy, że:
 
Podtrzymane zostają dotychczasowe ograniczenia w przyjmowaniu interesantów. Biura MuFo, znajdujące się w gmachu dawnego dworca głównego PKP - pl. J. Nowaka-Jeziorańskiego 3, nie przyjmują stron poza przyjmowaniem dokumentów oraz w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach. Z uwagi na bezpieczeństwo zalecany jest kontakt telefoniczny: +48126345932, +48503869430 oraz mailowy: sekretariat@mhf.krakow.pl
 
Z powodu remontu budynki MuFo przy ul. Józefitów 16 oraz ul. Rakowickiej 22 są zamknięte. W związku z przeprowadzką Muzeum do wyremontowanego budynku przy ul. Józefitów 16 od dnia 22 czerwca 2020 roku do odwołania zostaje zawieszone przeprowadzanie kwerend, udostępnianie wizerunków cyfrowych obiektów oraz przyjmowanie ofert do zbiorów. 
 
MuFo Strzelnica jest otwarta dla zwiedzających. Ze względu na bezpieczeństwo Zwiedzających oraz Obsługi podczas zwiedzania prosimy o przestrzeganie kilku podstawowych zasad: utrzymywanie między Zwiedzającymi  odległości minimum dwóch metrów, pozostawanie w maseczkach zakrywających nos i usta bądź w przyłbicach oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do obiektu Strzelnicy. Ponadto w budynku Muzeum wprowadzony zostaje obowiązkowy pomiar temperatury Zwiedzających (nominalny poziom temperatury nie może przekraczać 37,5 °C).
 
Dziękujemy za zrozumienie,
Dyrekcja i Pracownicy MuFo

Inne aktualności

w lewo
w prawo
  • logotyp unii europejskiej

Wyszukaj