Chcemy, by Muzeum Fotografii było współtworzone przez odwiedzających nas gości, dlatego jesteśmy ciekawi tego, co na jego temat mają do przekazania nam osoby o różnorodnych doświadczeniach i wrażliwości. MuFo to miejsce otwarte i odpowiadające na potrzeby odwiedzających je osób. Dbamy o bezpieczną i przyjazną przestrzeń Muzeum, a nasze działania edukacyjne staramy się planować zgodnie z zasadami projektowania uniwersalnego oraz dostosowywać je do indywidualnych możliwości percepcyjnych naszych gości. Staramy się, by nasze Muzeum było dostępne i atrakcyjne dla osób ze spektrum autyzmu oraz wysoko wrażliwych. Zapraszamy do udziału w spotkaniach i warsztatach dla osób z dysfunkcją wzroku i słuchu oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Zamawiając lekcje muzealne, warsztaty lub oprowadzania po wystawach, zachęcamy do zgłaszania specjalnych oczekiwań i potrzeb odbiorców.

NIEDŁUGO WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTĘPNOŚCI NASZEGO MUZEUM!
A JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI DZIAŁANIAMI ONLINE Z TŁUMACZENIEM NA POLSKIM JĘZYK MIGOWY NA MuFo@YouTube

ShowOFF MFK: Bartosz Wajer, Od oka do kości

Rzeźby przestrzenne Kingi Nowak

  • logotyp unii europejskiej

Wyszukaj