Fot. Jan Motyka, Kolaż, Poska, 1995

Czułym okiem | Wymyślona przestrzeń

  • 18.11.2022
    11:00 - 12:30
  • MuFo Rakowicka
  • Warsztaty
  • Seniorzy

Na warsztatach spróbujemy powołać do istnienia nową przestrzeń. Może uda nam się stworzyć miejsce, w którym sami chcielibyśmy się znaleźć? A może w znanych czterech kątach dodamy jakieś urozmaicenie? W trakcie spotkania będziemy posługiwać się techniką kolażu, która umożliwi nam połączenie ze sobą obiektów pochodzących z zupełnie różnych kategorii estetycznych. Będziemy korzystać z fotografii, gazet, pocztówek. Poznamy zasady kompozycji, które pozwolą nam na stworzenie pełnych harmonii wymyślonych miejsc. 

Prowadzenie: Małgorzata Fatalska – fotografka, nauczycielka. Ukończyła fotografię w Szkole Filmowej w Łodzi, a obecnie jest studentką Instytutu Fotografii Twórczej Uniwersytetu Śląskiego w Opawie. Tworzy abstrakcyjne fotomontaże i zajmuje się portretowaniem ludzi. Uwielbia podróżować. Jest największą fanką serialu Twin Peaks.

Ważne informacje:
• Warsztaty przeznaczone są dla seniorów (dopuszczamy udział także innych „dorosłych” amatorów fotografii).
• Spotkanie odbywa się w MuFo Rakowicka, ul. Rakowicka 22A.  
• Cena: 5 PLN. 
• Czas trwania: 1,5 godz.
• Zapisy przez system rezerwacji on-line: bilety.mufo.krakow.pl oraz pod numerem telefonu +48 602 638 560 i adresem e-mail: bilety[at]fotolibro.store.

 

  • logotyp unii europejskiej

Wyszukaj