Spacer fotograficzny z MuFo "Rakowice nieznane"

  • 07.11.2020
  • Spacer
  • Dorośli i młodzież

UWAGA! W związku z decyzją Rządu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 4 listopada 2020 roku o zawieszeniu działalności placówek kulturalnych, spacer został odwołany.

Spacery fotograficzne
Odkrywanie miasta wymaga intensywnych ćwiczeń z uważności. Spacerując uliczkami, plącząc się w zaułkach możemy doświadczyć niezwykłych widoków, ale także chwil i sytuacji. W jaki sposób sprawić by nie zniknęły? Zapraszamy na nietypowe miejskie spacery wraz z Małgorzatą Pióro – fotografką i edukatorką, która odkryje przed Wami nie tylko miejskie sekrety, ale pokaże jak zobaczyć to, co innym umyka. Wspólnie poznamy tajniki warsztatu fotograficznego: sposoby kadrowania, budowania kompozycji, ale również zanurzymy się w historii fotografii i poznamy jej czołowych przedstawicieli. Ważnym elementem naszych spacerów będzie przede wszystkim wspólna przygoda, która przybierze formę spacerowej szkoły fotografii! 

Prowadzenie: Małgorzata Pióro – artystka fotografka, pedagożka, socjolożka, arteterapeutka, wykładowczyni, certyfikowana trenerka m.in. metody „Biegun” Marka Kamińskiego, facylitatorka, podróżniczka.
Jest osobą pełną pasji, pozytywnej energii i ciekawości świata. Spełnia swoje marzenia. Podczas podróży dzieli się swoim entuzjazmem i swoim spojrzeniem na świat z osobami, które spotyka na swojej drodze. Kocha naturę. Wspiera osoby na drodze zmiany, motywuje je do odkrywania swoich zasobów i pragnień serca. Uwielbia smakować kawę, muzykę i zatrzymywać chwile na fotografiach. Kocha wyzwania i przygody.

07 listopada 2020, godz. 17.00
Spacer „Rakowice nieznane”
Miejsce spotkania: ul. Rakowicka 21

Czas trwania spacerów: 2 godz.
Wstęp: 15 zł za spacer (prosimy o płatność gotówką)
W cenie spacerów: omówienie on-line z prowadzącą wykonanych podczas spotkania zdjęć
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja.
Rezerwacja: edukacja[at]mufo.krakow.pl
Na spotkanie prosimy zabrać ze sobą aparaty fotograficzne.

  • logotyp unii europejskiej

Wyszukaj